WTP/PTP/TPWT

Forum o WTP/PTP/TPWT etc.

Ogłoszenie

Wpisz treść ogłoszenia tutaj.

#151 2013-01-06 00:31:57

 Valerie

Kierownik obozu

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2010-07-09
Posty: 1884
Punktów :   14 

Re: Kiepska muzyka

Obejrzałam klipy w piątek, ale chciałam na chwilę się zdrzemnąć, a kiedy się obudziłam to była 4.45, chociaż czułam się, jakbym spała 5 minut... W każdym razie - gość z pierwszego video zaimponował mi. Cholera, jak on to robi ; O? Jest tak szybki, że zupełnie nie rozumiem co mówi, chociaż przez to, ten utwór chyba nie może wpaść w ucho, a przynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam. Co do Eminema to bardzo lubię go, jak i jego teksty, o tym, że używa instrumentów w piosenkach wiem, a Lose Yourself jak najbardziej znam. Jeśli chodzi o B.R.O to podkład nie podoba mi się zupełnie. A w refrenie to w ogóle brzmi jakoś strasznie cukierkowo... Ale wydaje mi się, że umie rapować, tak samo jak Hopsin (ale ja na rapowaniu się kompletnie nie znam, także...). Za to nie podoba mi się, że Hopsin ostatni strasznie przeklina w swoim utworze i używa bardzo prostackiego języka (jak to brzmi, gdy pisze to ktoś tak tępy, jak ja, hehehe). W przekazie, jaki chciał zawrzeć w piosence trochę to było w sumie potrzebne, ale bez przesady - na pewno nie musiał umieszczać tam takich słów jak: so you can suck my fucking dick through a glory hole. No i generalnie chodzi o to, że pomimo dobrych tekstów itd., zupełnie mi to nie wpada w ucho. To chyba przez to, że gadają, zamiast śpiewać i dlatego, tak jak pisałam - zupełnie nie czuję przyjemności ze słuchania rapu. Ale mimo to, np. Eminema bardzo sobie cenię i szanuję jego twórczość, choć go nie słucham, bo uważam, że jest dobry w tym, co robi.

Ostatnio edytowany przez Valerie (2013-01-06 00:36:32)


http://37.media.tumblr.com/4b62f84bd323d5680ec28836067f8224/tumblr_n2enknJ5UR1trbv6go5_250.gifhttp://24.media.tumblr.com/5358a5ceb6d32b05806432ff3cfa91ec/tumblr_n2enknJ5UR1trbv6go6_250.gif
Living is easy with eyes closed, misunderstanding all you see.

Offline

 

#152 2013-01-10 15:26:05

 OWEN OWEN OWEN

Zaginiony Moderator

13456961
Call me!
Skąd: ŁDZ
Zarejestrowany: 2009-02-12
Posty: 9352
Punktów :   52 
WWW

Re: Kiepska muzyka

Ok, dzięki za opinię, tylko to chciałem usłyszeć.

A jeśli chodzi o kiepską muzykę - wysyłałem może kiedyś...
TO?

>>>KLIKAĆ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ<<<

Nie wierzyłem że kiedyś to powiem, ale przy tym nawet Biebera da się słuchać... Ughhh... ._.


"I don't know Eddy, how can my feet smell if they don't have noses?" ~ Ed

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
elektryk koszalin polski producent piosenka o kwiatach przegrywanie kaset vhs.