WTP/PTP/TPWT

Forum o WTP/PTP/TPWT etc.

Ogłoszenie

Wpisz treść ogłoszenia tutaj.

#16 2010-08-22 11:56:39

Dr. Never

Gość

Re: Słownik pana Hacka

A kto tu mówił, że "N" nie jest egoistą?

Dr. Never

Final Fantasy

Prekursor polskiego Rap'u(Czyt. Piotr "Magik" Łuszcz)

 

#17 2010-08-22 13:16:59

 Stiles

Fanatyczny rockman

37113346
Skąd: Stairway to Heaven
Zarejestrowany: 2010-08-19
Posty: 3500
Punktów :   16 

Re: Słownik pana Hacka

Ja również będe egoistą:
Mr. Stiles
Czerwony


http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/80269-jimmy-page.gif

Offline

 

#18 2010-08-22 23:37:53

Szaraki

prawdziwy obozowicz

Zarejestrowany: 2009-09-10
Posty: 560
Punktów :   

Re: Słownik pana Hacka

Szaraki

Tu się roi od egoistów


Uśmiechnij się [przynajmiej od czasu do czasu:)]
http://th.interia.pl/51,g0b510bae1297493/i606628.jpg

Offline

 

#19 2010-08-23 14:12:59

Hacker

prawdziwy obozowicz

23993860
Zarejestrowany: 2010-06-06
Posty: 230
Punktów :   

Re: Słownik pana Hacka

Hacker - To ja, inteligentny, przystojny, miły, tolerancyjny, koleżeński, pokojowo nastawiony, lubiany, doceniany a przede wszystkim - skromny.
Lord Vol tfu.... Sam-Wiesz-Kto - Waldek, postać występująca w HP, ale nie drukarce, tylko HP w sensie Harry'ego Pottera.
Empik - Sklep sprzedający gry, albumy muzyczne, książki, prasę, filmy DVD, marihuanę, kokainę i pare drobiazgów za odpowiednią dopłatą.
Szymon Majewski - Facet robiący sobie jaja w telewizji. Uważa, że jego program jest śmieszny.
Kuba Wojewódzki - Koleś uznający się za "jednoosobową subkulturę". Do dziś nie wiemy jak się zwie. Podobny do tego wyżej, z tym że bardziej lubi robić z siebie idiotę.
TVN - Kanał naszpikowany gównem. (Np. Majka)
TVP - Jeden z kanałów na który w ogóle nie zwracam uwagi. W prawie każdym telewizorze źle odbiera.
RPA - Republika Południowej Ameryki Afryki. Organizator tegorocznych mistrzostw (piłki nożnej bodajże). Przygotowali się do tego szybciej niż Polska, co w ogóle nie jest dziwne.
Warszawa - Stolica tego wielkiego zadupia zwanego Polską. Mój ojciec najbardziej na drodze boi się ludzi z tego miasta.
Dziewczyna - Bez nich jak to mówi mój kolega "nie byłoby gdzie palca wsadzić".
Chłopiec - Osobnik podrywający dziewczyny, czasem zostaje przy jednej na całe życie. Tacy potem całe życie tego żałują.
Torebka - Powód, dlaczego Tinkiego pozwali o gejostwo.
.:Owen owen oweN:. - Nowe wcielenie OWENA OWENA OWENA.
OWEN OWEN OWEN - Jeden z tych przede mną na forum, moderator WoW (Wszystko o Wszystkim). GMuje od cholery sesji. Legendy (które sam rozpowszechnia) głoszą, że był Neo.
Smoleńsk - Temat wiadomości i pierwszych stron gazet na następne pięć lat. A, i gdyby nie Smoleńsk nie byłoby największej ustawki w historii Polski, w której uczestniczyli "Obrońcy Krzyża".
Archiwum Owena x3 - (Musiałem się pytać O.O.O. o co biega, bo wtedy mnie nie było na forum) Rozszerzona wersja słownika. Wypowiedzi w nim były niezwykle wyczerpujące, dlatego w pewnym momencie przestało funkcjonować, a jakiś czas potem automatyczne czyszczenie "znikło" archiwum z forum.
Cody - Jedna z fajniejszych postaci Total Brama Drama. Na stronie wyspy można wyczytać że jest geekiem, jednak osobiście widzę że bardziej interesuje go podrywanie panienek.
Strach - Coś, czego w ogóle się nie boimy, ale jednak wolimy tego unikać. Przynajmniej tak mówimy o naszych strachach.
Sierra - Zagorzała fanka Totalnej Bramy. Szajbuska. Współczuję Cody'emu, gdyż najwyraźniej się do niego podwala.
Kissass - Odpowiednik Nissana w Carmageddonie 2.
Carmageddon II - Niewiele wiem o co tu biega, ale wiem że to ściganka, w którą gra się przyjemnie, gdyż trzeba rozwalać.
Nekromanta - Manta nekrofob Ktoś, kto umie ożywiać innych. Nekromantów możemy spotkać w World of Warcraft, bądź w CS'ie na DIablo Modzie. I w jednym odcinku WLCH, w którym mamy do czynienia z jego ch*jowatością Foxtarem.
CDN.

Ostatnio edytowany przez Hacker (2010-08-23 16:16:20)


Respawn!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
adsolis.net.pl