WTP/PTP/TPWT

Forum o WTP/PTP/TPWT etc.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Wpisz treść ogłoszenia tutaj.

#1 2011-04-13 15:45:36

 Justynka_Heather

luzer

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Problemy w klasie...

Część! Założyłam posta ponieważ chciałabym spytać co sądzicie o moim problemie.
Od początku tego roku szkolnego na przewrach wyzywa mnie moja ,,koleżanka'' nazwę ją MIA.
Najpierw nikt jej znowu nie słuchał, ale w ciągu ostatnich dwóch miesięcy wszystcy mnie przezywają.
W mojej klasie jest tylko 5 chłopaków i 4 dziewczyny ( ze mną) i reszta zaczeła ją naśladować. Przed wywiadówką powiedziałam o tym mojej mamie, ona zrobiła awanture najgorszemu chłopakowi i jego najlepszy pryjaciel kiedy koło nich przechodziłąm powiedział ,,SKARŻYPYTA ( chyba do mnie) Dzisiaj nie byłam w szkole, i jutro też tam nie pójdę. Co mam robić?Proszę pomórzcie bo w końcu się załamię. Nie mam przyjaciółki bo wszyscy boją się MII. Mogę się wygadać tylko tu w internecie gdzie nikt mnie nie zna:*

Offline

 

#2 2011-04-13 16:13:32

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Problemy w klasie...

Zakładamy temat, nie posta. W kwestii błędów ortograficznych nie będę się dogłębnie wypowiadać.

Co do tematu:
Ciekawi mnie fakt, iż nikt jej nie słuchał, a nagle zaczęli wszyscy. To się stało tak bez przyczyny, czy wypuściła jakąś oryginalną plotkę?
Uważam, że przed rozmową z mamą powinnaś pogadać z tą wątpliwą koleżanką lub ewentualnie z innymi osobami z klasy, którzy również na ciebie naskakiwali. No cóż. Powiedziałaś mamie... Niby dobrze, ale reakcji typu "skarżypyta" (ciesz się, że nic gorszego) powinnaś się spodziewać. Nie sądzę, że ten chłopak zrobił dobrze, ale to było do przewidzenia na tym poziomie.
Ważną kwestią jest fakt, dlaczego wszyscy się boją Mii? Wzbudza respekt, wdaje się w bójki, czy może jest starsza?

Offline

 

#3 2011-04-14 08:40:09

 Justynka_Heather

luzer

Zarejestrowany: 2011-03-24
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Re: Problemy w klasie...

SŁuchają jej...no cóż dlatego że mówiąc prosto ma kasę. Jest najbogatsza z mojej klasy. Czy wdaje się w bójki...Raz rzuciła się na mnie...No i bije chłopaków. Nie rospuszcza plotek.Jest szczera do bólu. Nie obgaduje cię za plecami. Mówi ci wprost i ma gdzieś co o tym myślisz.
Próowałam z nią rozmawiać wiele razy ale do niej nic nie dociera. W tym roku idę do gimnazjum, a że mnieszkamy dośc blisko siebie i chyba będziemy w jednej klasie.
Naprawde nie wiem o co jej chodzi. Najczęściej czepia się ubrań. Macie w klasacach takie ,,miłe'' koleżanki?

Offline

 

#4 2011-04-15 22:11:43

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Problemy w klasie...

Justynka_Heather napisał:

SŁuchają jej...no cóż dlatego że mówiąc prosto ma kasę. Jest najbogatsza z mojej klasy. Czy wdaje się w bójki...Raz rzuciła się na mnie...No i bije chłopaków. Nie rospuszcza plotek.Jest szczera do bólu.

Jest szczera, czyli mówi wprost, co myśli. Gorzej gdyby wymyślała.

Musisz się niestety liczyć z tym, że w podstawówce ludzie są zwykle niedojrzali. Nie twierdzę, że zmieni się to drastycznie w gimnazjum, bo nie, ale może tam znajdziesz prawdziwych przyjaciół.

Co do pytania na końcu, to nie. Ja nie mam. Chociaż może... Nie wiem, nie odczuwam tego zbytnio.

Offline

 

#5 2011-04-19 13:31:46

 Smilerka

Kierownik obozu

797067
Skąd: ... Nie wiem. Porwali mnie! ;<
Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 1856
Punktów :   18 

Re: Problemy w klasie...

Gwen nie rozśmieszaj mnie.
W gimnazjum jest gorzej. U mnie w równoległej klasie jest dziewczyna którą cała jej klasa ( a nawet ludzie spoza niej! )  przezywają, biją, kradną jej rzeczy... Ale nie chce pomocy ( tak mi powiedziała ). Zresztą w prawie każdej klasie jest 1-2 kozły ofiarne które tak mają.




http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/03/8172ceee09013d7fbdff1136c0634861.gif?1332336451

Offline

 

#6 2011-04-19 19:52:31

 Gwen

Administrator

564781
Skąd: Dystrykt 12
Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 6999
Punktów :   54 
WWW

Re: Problemy w klasie...

Smilerka, u mnie się w gimnazjum generalnie polepszyło. Nie twierdzę, że jest idealnie, bo do tego daleko, ale lepiej. Chociaż trochę.

Offline

 

#7 2012-05-03 19:01:22

 Naughty

prawdziwy obozowicz

Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-10-24
Posty: 888
Punktów :   11 

Re: Problemy w klasie...

Ja sama zaliczam się do tych kozłów ofiarnych. Nie wiem co mają przeciwko mnie
nigdy nie czepiam się innych jak oni sami nie zaczynają.  Po prostu jestem inna niż oni co dla nich stanowi bolesny fakt . Oczywiście nie daje sobie w kasze dmuchać wcześnie za bardzo pozwalałam aby mną pomiatano.
Nie rozumiem jednej rzeczy gdy chce poprowadzić normalna dyskusje to już słysze bluzgi ,oczekiwałam iż potrafią inaczej pokazać swoje zdanie. Po tym wnioskuje iż próbują się tylko popisać przed reszta grupy. Chłopacy to już są normalniejsi niż ta część w mojej klasie dziewczyn. Mają więcej oleju w głowie
Mamy ich tylko pięciu


http://i40.tinypic.com/4v5qhh.gif

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Wieluń oferujemy także transport Szamba betonowe Kielce legowisko ortopedyczne dla kota vhs afalias.net.pl